Våre ansatte

Våre ansatte eller forhandlere kan hjelpe dere med å finne den beste løsningen til deres hjem.

Morten Foss
DAGLIG LEDER

918 86 265
morten@fossline.no
Jostein Stene
SALGSLEDER

917 07 775
jostein@fossline.no
Rolf Arne Bruholt
INNKJØPSLEDER

909 22 848
rolf.arne@fossline.no
Hege Hoel
INTERIØRDESIGNER

940 09 464
hege@fossline.no
Gøril Åmot Jordet
TEAMLEDER SALG / INTERIØRDESIGNER
940 09 462
goril@fossline.no
Kine Heli Eikli
INTERIØRDESIGNER

940 09 463
kine@fossline.no
Sunniva Stavnes Dahle
INTERIØRDESIGNER

940 09 465
sunniva@fossline.no
Kathrine Bøe Gangås
INTERIØRDESIGNER

989 03 317
kathrine@fossline.no
Elisabeth Solberg
LEDER ORDREKONTOR

940 09 460
elisabeth@fossline.no
Ivar Mostuen
ORDREKONTOR

928 27 092
ivar@fossline.no
Jørn Selbekk
ORDREKONTOR

940 09 461
jorn@fossline.no
Lena Veronica Røe
ORDREKONTOR/SALG

479 72 824
lena@fossline.no
Rune Røttereng
LEDER MONTERINGSAVD.

940 09 458
montering@fossline.no
Eivind Kjerstad
KJØKKENMONTØR

990 08 674
eivind@fossline.no
Show More

 Bilder kan avvike noe i farge og mønster fra virkelige plater og fronter. 

NEDLASTNINGER
KJØKKENMODELLER

FORHANDLERE

PROSJEKTER

KONTAKT

MEDIEBANK

©2020  FOSS SNEKKERI AS  • Stensveien 29, 7335 Jerpstad MELDAL • Telefon 72 49 58 00 • post@fossline.no
Norsk kvalitet siden 1955 | www.fossline.no

Personvernerklæring